Brak ograniczeń

Ilość wysyłek, list adresowych czy subskrybentów jest nieograniczona i zależy wyłącznie od Ciebie

Zero abonamentów

Decydując się na NetSendo płacisz tylko raz, a korzystasz ile chcesz

Pełna kontrola

System pracuje na Twoim serwerze. Dzięki temu masz pełną kontrolę

Bezpieczeństwo

Nikt poza Tobą nie ma dostępu do Twoich kampanii i list mailingowych

“Automatyzacja BIZNESU w zasięgu Twojej ręki”

Dzięki zaawansowanym funkcjom NetSendo stworzysz automatyczny system, który wspomoże Twój BIZNES.

-bez abonamentów
-bez żadnych limitów

Zamów autoresponder NetSendo i wykorzystaj pełen potencjał e-mail marketingu.

Brak stałych opłat

Nie ograniczamy w żaden sposób Twoich kampani. Ty decydujesz ile tak naprawdę wysyłasz i do kogo. Nie naliczamy żadnych opłat za wielkość Twojej bazy, ani za ilość wysyłanych maili. Kupujesz system i staje się on Twoją własnością, żadnych abonamentów.

Gwarancja satysfakcji

Wartością numer jeden jest u nas Twoje zadowolenie. Dlatego dajemy Ci gwarancję satysfakcji od daty zakupu, abyś miał możliwość otrzymania z powrotem Twoich pieniędzy, jeśli NetSendo nie spełni Twoich oczekiwań lub nie zaspokoi Twoich potrzeb.

Brak ograniczeń

Netsendo nie ogranicza tego w jaki sposób z niego korzystasz. Wysyłasz tyle mailingów ile potrzebujesz do tylu użytkowników, ilu masz w swojej bazie. Nie ograniczamy wielkości baz oraz ilości realizowanych kampanii.

Pełna Kontrola

To jedna z głównych zalet Netsendo. Instalujesz go na swoim serwrze i to Ty decydujesz co tak naprawde robisz z systemem i swoim mailingiem. Nikt Cię nie kontroluje z wyjątkiem Ciebie. Nie musisz potwierdzać swoich baz, ani dzielić się nimi z innymi firmami.

Bezpieczeństwo

NetSendo to jeden z najbezpieczniejszych systemów email marketingowych. Dlaczego? System instalujesz na swoim serwerze więc nie musisz się obawiać tego, że ktoś sprawdza Twoje listy lub mailingi.

Rozbudowane statystyki

Zaawansowane statystyki pomogą Ci w mierzeniu efektywności Twoich kampanii. Dzięki precyzyjnym raportom dowiesz się, czego potrzeba Twoim klientom i poprawisz wyniki kolejnych wysyłek.

Wielomailing

Dzięki tej funkcji wyślesz mailing do kilku list jednocześnie. Co więcej NetSendo sprawdzi adresy email po to, by nie duplikować wiadomości do osób, które zapisane są na kilku Twoich listach.

Intuicyjny edytor

W NetSendo zastosowaliśmy edytor tekstu, podobny do programów Word czy Writer, dzięki któremu zaprojektujesz odpowiedni dla siebie wygląd mailingu. Edytor przygotowaliśmy w taki sposób, aby był możliwie najbardziej intuicyjny dla Twojej wygody.

Wysyłka o konkretnej godzinie

Możesz zaplanować dowolną godzinę wysyłki mailingów, a nawet ustawić wysyłkę w godzinie zapisu Twojego subskrybenta na listę. Dzięki temu trafisz w odpowiednią porę najwyższej aktywności zawodowej i zakupowej Twoich klientów.

Personalizacja stron zewnętrznych

Poza personalizacją poszczególnych wiadomości, masz do dyspozycji możliwość przygotowania idealnej oferty dla swoich subskrybentów na dowolnej stronie internetowej. Taka oferta będzie się zmieniać dla każdego subskrybenta indywidualnie, dynamicznie ze względu na płeć, imię czy inne dodatkowe informacje, które zapisane są w Twojej bazie.

Zaawansowane funkcje wersji Gold

Zaawansowany CRON

Daje Ci możliwość wysyłania wiadomości tylko w określonych dniach i godzinach (np. brak wysyłki w soboty i niedziele, wysyłka tylko w godzinach 7-16 itd.)

System uprawnień

Od dzisiaj nie potrzebujesz kilku różnych systemów dla Twojego zespołu. Zarządzaj uprawnieniami wśród swoich współpracowników oraz przydzielaj im dostęp do poszczególnych list.

Wysyłka SMS

Zbieraj lub importuj numery telefonów swoich klientów i wysyłaj zbiorowe wiadomości SMS. Dodatkowo kolejki SMS pozwolą Ci zautomatyzować cały proces. Dzięki nim ustawisz wiadomości z określonym opóźnieniem od zapisu kontaktu do bazy.

Split testy

Wykorzystaj możliwości jakie dają eksperymenty marketingowe. Testuj skuteczność różnych elementów swojej komunikacji: tematów wiadomości, treści, wezwań do akcji. Bez limitów. W tylu wersjach, ilu potrzebujesz.

Transfer użytkowników w oparciu o czas

Określ po jakim czasie ma nastąpić przepisanie kontaktu do innej bazy i pozwól NetSendo zrobić resztę za Ciebie. Dzięki temu możesz tworzyć zaawansowane i w pełni zautomatyzowane systemy sprzedaży.

Filtrowanie odbiorców

System mailingowy NetSendo Gold daje Ci możliwość filtrowania użytkowników w oparciu o zdefiniowane przez Ciebie pola dodatkowe dołączone do formularza rejestracji. Dzięki temu masz możliwość precyzyjnego określania grupy docelowej, do której chcesz wysłać mailing.

Dodawanie załączników

Dodawaj załączniki do swoich wiadomości: ofertę w pliku pdf, plakat reklamowy, broszurę informacyjną itp. Wysyłaj automatycznie pliki, które zakupili Twoi klienci.

Duplikowanie wiadomości

Oszczędzaj czas i kopiuj raz napisane wiadomości na poszczególnych listach adresowych i pomiędzy nimi. Wykorzystaj potęgę automatyzacji i ograniczaj wysiłek potrzebny na rozbudowę Twojej bazy adresowej.

Lejki sprzedażowe

Buduj zaawansowane dynamiczne oferty sprzedażowe, stosuj najmocniejsze techniki marketingowe: crosselling i upselling. Wielu klientów czeka na Twoją rozszerzoną ofertę produktów i usług. Pokaż im swoje najlepsze jednorazowe oferty.

Wykluczanie list w Wielomailingu

Możesz zdecydować na które listy adresowe ma zostać wysłana wiadomość, a które listy mają zostać wykluczone z wysyłki. Dzięki temu trafisz z promocjami i ofertami do odpowiednich osób (np. do potencjalnych klientów na różne produkty, którzy jeszcze nic od Ciebie nie kupili).

Pierwszy rok hostingu o wartości 362,85 zł (295 zł netto)

GRATIS*

*Bonus nie łączy się z innymi promocjami

Porównaj korzyści poszczególnych wersji

Wersja Silver

3 497zł + VAT

Wersja Gold

4 987zł + VAT

Dowolna liczba list mailingowych – brak ograniczeń! Możesz mieć dziesiątki, a nawet setki list: potencjalnych klientów, klientów, sympatyków, osób zainteresowanych promocją, osób z Krakowa itp. TAK TAK
Dowolna liczba adresów email – brak ograniczeń! Autoresponder NetSendo może obsługiwać setki tysięcy adresów email. TAK TAK
Wielomailing — wysyłka wiadomości do dowolnej liczby list adresowych na raz (z usunięciem powtarzających się, tzn. żadna wiadomość nie zostanie wysłana dwa razy na ten sam adres email!) TAK TAK
Sekwencje wiadomości (kolejkowanie maili) – zwane również wielokrotnym autoresponderem – umożliwia zdefiniowanie cyklu wiadomości wysyłanych do czytelników z opóźnieniem np. 1 dzień od zapisu, 3 dni od zapisu itd. TAK TAK
Możliwość wyłączenia potwierdzania zapisów! (Single opt-in zamiast double opt-in) TAK TAK
Możliwość integracji z zewnętrznymi systemami np. ze sklepem internetowym dzięki wbudowanemu systemowi API (za pomocą metody POST) TAK TAK
Odmiana imion w wołaczu (np. Marku, Agnieszko) TAK TAK
Odmiana końcówek słów ze względu na płeć subskrybenta (np. Panu, Pani, zapisałeś się, zapisałaś się) TAK TAK
Łatwa edycja stron systemowych np. po zapisaniu się, po potwierdzeniu, po wypisaniu – z poziomu wygodnego edytora (WYSIWYG) podobnego do popularnych programów Word i Writer TAK TAK
Testowanie maila przed wysyłką (wysyła wiadomość na wskazaną przez Ciebie skrzynkę email) TAK TAK
Wewnętrzna korejestracja – subskrybent może zapisać się na kilka list jednocześnie TAK TAK
Zaawansowana logika zapisów i wypisów z listy:
  • Automatyczne wypisanie subskrybenta z innych list, jeśli wypisze się z danej listy
  • Automatyczne wypisanie subskrybenta z innych list, jeśli zapisze się do danej listy
  • Automatyczne zapisanie do wybranych list, jeśli zapisze się na daną listę
TAK TAK
Dodawanie dowolnych pól dodatkowych do listy adresowej i do formularza rejestracji (są to zawsze pola tekstowe typu input) – następnie można wykorzystać je do segmentacji wysyłki zarówno jednorazowego mailingu, jak i maila ustawionego w sekwencji wiadomości (dot. wersji GOLD)! TAK TAK
Możliwość dodania polityki prywatności do formularza rejestracji TAK TAK
Rozbudowany system statystyk z dodatkowym graficznym przedstawieniem danych TAK TAK
Automatyczne przenoszenie subskrybenta na inną listę po upływie określonej liczby dni NIE TAK
Zaawansowany CRON: wysyłanie wiadomości tylko w określonych dniach i godzinach (np. brak wysyłki w soboty i niedziele, wysyłka tylko w godzinach 7-16 itd.) NIE TAK
Zaawansowanie filtrowanie odbiorców
Mozliwość filtrowania odbiorców na podstawie kryteriów wpisanych do pól dodakowych. Filtrowanie (segmentacja) działa nie tylko w pojedynczych wiadomościach, ale także w sekwencjach wiadomości (kolejce maili)! Dla każdej wiadomości ustalić można kilka filtrów.
NIE TAK
System uprawnień (umożliwia przydzielanie dostępu do wybranych list adresowych) – z rozbudowanym przydzielaniem uprawnień do funkcji systemu! NIE TAK
Nowość! Przepisywanie subskrybenta na inną listę jeśli kliknie w określony link - umożliwia podążanie za klientem i wysyłanie mu informacji zgodnych z jego zainteresowaniami TAK TAK
Nowość! Ekran zarządzania swoją subskrypcją: Twój czytelnik nie zostanie wypisany od razu po kliknięciu linka wypisu – będzie to jeszcze musiał potwierdzić na stronie, dzięki czemu unikniesz przypadkowego wypisania się czytelnika. Ponadto czytelnik może wypisać się z wybranych list, a na innych pozostać, jak również zaktualizować swoje dane. Dzięki temu spełniasz wymagania GIODO dotyczące przetwarzania danych osobowych. autoresponder TAK
Nowość! Wysyłka SMS. Zbieraj numery telefonów swoich klientów. Wysyłaj im SMSy przez SMSapi. Możesz je ustawić w kolejkę wiadomości wysyłanych po kolei z określonym opóźnieniem! NIE autoresponder
Nowość! Split testy. Eksperymenty marketingowe. Testuj skuteczność różnych elementów swojej komunikacji: tematów wiadomości, treści, wezwań do akcji. Bez limitów. W tylu wersjach, ilu potrzebujesz. autoresponder TAK
Gwarancja satysfakcji – Dajemy Ci gwarancję satysfakcji od daty zakupu, abyś miał możliwość otrzymania z powrotem Twoich pieniędzy, jeśli NetSendo nie spełni Twoich oczekiwań lub nie zaspokoi Twoich potrzeb. 30 dni 30 dni
Wsparcie techniczne przez helpdesk, dokumentacja, wideo oraz specjalny adres email do supportu 12 mies. * 12 mies. *
* Nie łączy się z innymi promocjami

Wersja Silver

597zł

3 497 zł (4301,31 zł z VAT)

kup teraz

Wersja GOLD

997 zł

4 987 zł (6134,01 zł z VAT)

kup teraz

Opinie o produkcie

W ciągu 5 lat prowadzenia biznesu, opierając się tylko i wyłącznie na email marketingu, przetestowałem chyba wszystkie dostępne autorespondery na rynku, ale żaden z nich nie był tak mocno zaawansowany, zintegrowany i zautomatyzowany jak netsendo. Netsendo jakość na na 1 miejscu i mocno wierzę że już nigdy nie będę musiał testować innego autorespndera.

Genialne. Tak w skrócie można nazwać narzędzie, które pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zwielokrotniam efektywność wykorzystując Netsendo do działań marketingowych w naszym biznesie. Odkąd tylko nauczyłem się posługiwać NetSendo - nie wyobrażam sobie, jak mógłbym skuteczie działać w inny sposób. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą wykorzystać świetne narzedzie do automatyzacji działań marketingowych w swoich firmach!!!

Mam spore doświadczenie w marketingu internetowym. Korzystałem z wielu darmowych czy kolejno, płatnych narzędzi do e-mail marketingu. Zawsze pojawiały się problemy techniczne typu: słaba dostarczalność, kiepska możliwość "zaskoczenia" czytelnika wyglądem, zła personalizacja wiadomości e-mail. Kiedy poznałem autoresponder Netsendo nie wierzyłem, że takie narzędzie, może posiadać aż tyle ciekawych możliwości. Praca z tym autoresponderem jest wyśmienita! Nie miałem żadnego problemu, które pojawiały się wcześniej. Serdecznie Polecam!

Pomoc techniczna:

Email: pomoc@netsendo.com

Współpraca:

Email: biuro@netsendo.com
Nr tel. (+48) 32 420 73 42

Kontakt:

Email: kontakt@netsendo.com
Nr tel. (+48) 531 000 067